x 

Blogi

Mopeedidega trennis ja Espresso inimtühjal maanteel

Laupäval laekus Pune tänava mopeedijõugust kutse teha pühapäeval väike tiir. Mopeedimeeste väike tiir = 120km.

Et mitte kaotada jälle kalleid kilosid, siis tegin enne trennipäeva korraliku laadimise - mitu söögikorda liha, õhtul suurendasin veel tavapärase jäätiste, šokolaadi ja ôlle ratsioone.

Kauna ma ise mopeedide masinaklassi (TT keskmine kiirus ca 45km/h) ei kuulu meelitasin kaasa 2 Viimsi poolsaare mopeedi  - Viimsi RK Taivo ja HawIi TK Kopli. RK osas olen kindel, et see tähendab rattaklubi. Suur kiri Kopli seljal Hawaii TK ajas veidi segadusse. Kas see tähendas Hawaii Teenindus Kombinaat  või Hawaii Tarmo Kopli jäigi välja selgitamata. Kui Pune tn mopeedid Kull ja Kaupo sättisid oma cruise controli  keghes vastutuules 40km/h lähistele, keerasid Taivo ja Kopli lenksud kodu poole.

Edasi sõitsime kolmekesi kamandat. Mopeedide tuules tuli tôsiselt pingutada, et mitte maha jääda. Kui oli minu kord vedada, siis sain ees omas tempos puhata. Niipea kui olin taastunud kobisin Mopeedide tuulde tagasi ja ilge punnimine läks jälle lahti. Vahepeal oli nii raske, et tegin tagarehvi nii katki, et isegi tubelessis – jah maanteeratad tubeless rehviga on saamas mainstreamiks - loksuv lateks seda kinni ei lappinud. Pidasime mopeedikaravani kinni ja ôngitsesin môôdetud liigutustega taskust purgi Espressot.  Šheikisin seda ûlihoolikalt ja nautisin igat hetke. Puhkust Mopeedide tuules kihutamisest. Espresso lasin loomulikult rehvi sisse. Ratas oli momentaalselt sõidukorras, puhkepaus läbi ja kihutamine võis jätkuda.

Tõenâoliselt hakkas Kullil sõidu viimasel veerandil minust kahju ja ta korraldas veel ühe puhke- ja boksipeatuse. Saime puhata, parme toita ratast remontida. Kui parmudel said kõhud täis ja me neile enam erilist huvi ei pakkunud liikusime edasi.
Koju jõudes oli keskmine kiirus üle 35 km/h . Selline on siis mopeedimeeste kerge kulgemine.
Pârast duši all käimist tegin ka kaalukontrolli - 74,6kg on võrreldes eelmise nädalaga +700g.

Great Success!

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210