x 

Blogi

Öine vahetus läks sujuvalt üle päevaseks

Onu Riho on paar nädalat üksi tööl ja kohe hakkas ka juhtuma. Loe Onu Riho seiklusi öises Tallinnas mis ei lõppenud enne seda, kui ta oli Emumäel jalamil oma taskud tühjaks teinud.

 

Mida teeb tavalise poe töötaja, kui klient helistab talle kell 19:56 ja küsib, et kui kiiresti on võimalik saada 700x28 või 700x30 mnt rehvi? Loomulikut saadad kuu peeale. Loomulikult kõik muud toimetused, mitte kliendi. 

Tegelikult oli Hobispordi kontorise asja ka. Aga helistajat ja tema kaaslaseid nähes oli hea meel, et sai abiks olla North Cape 4000 osalejatele  Dmytro Proskurinile ja Carlo Belluccile. Dmytro oli ebaõnnestunult üle äärkivi sõites oma rehvi ära lõhkunud, laev Helsinkisse väljus kell 22:30 ja kindel soov oli enne laevale jüudmist ratas sõidukorda saada. Siis saaks Helsinkist ilama ajalise tagasilöögita edasi liikuda. Nad hoiavad 200 km/päev tempot. 200 km on ka niisama pikk maa sõita. Aga heavy loaded matkaratas paneb asjad teise perspektiivi. 


Riho remontimas valimatult suvalisi rattaid Tallinna linnaruumis

Igatahes said nad Hobispordi öövahetusest paari 28mm Schwalbe Pro One Classic rehve, sisekummi ja karbi Barbieri CO2 balloone.  Loodan, et rattajumala ja Hobispordi abiga jõuavad nad viperusteta Nord Capeni. 

Kui öine vahetus oli ka teiste klientide pakid Smartposti viinud, sooritas meie logistikaosakonna kaubaauto Gonsiori tänavas parempööret. Tee oli jalakäijatest tühi. Järsku sööstis ülekäigurajale läbi õhtupimeduse ja vihmasaju kiirusega ca 40km/h  tandemi sadulates istuv suicide squad. Kui Te täna õhtul oma eesmärki ei saavutanud ja saate neid ridu siinilmas lugeda, siis edastan oma siirad vabandused. Teie surm rataste all jäi seekord saabumata ainult seetõttu, et Teie sööst ristmikule oli liiga aeglane ja ma jõudsin reageerida. Harjutage! Kadriorule lähimad rattaklubid on Kalevi Jalgrattakool, CFC, Nõmme Rattaklubi ja Kuusalu Rattaklubi. Lisaks veel süle ja seljaga harrastajate klubisid. Harjutage targalt ja regulaarselt ning Te saavutate oma eesmärgi. Või tuleb mõstus koju. 

 

Suicide squad suure haamriga

 

Hobispordi päevane vahetus käis pühapäeval Rakkes. Maratonile minnes võtan ma tavaliselt kaasa balloonipumba, sisekummi, heeblid, vahu ja multitööriista koos ketilukuga. Vahu andsin Emunäel ühele kaasvõistlejale, multitööriista ja ketiluku sai Edru voorel Bruno Rota klubist. Õnneks lõppes võistlus enne, kui kaasa võetud kraam otsa sai😊.


Brunn, kes kõik ära võttis. 

Ehk kus häda kõige suurem, seal Hobisport kõige lähem.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210