x 

HS-Lights

HS-Lights

#005 Greete Steinburg ja kustumatu naeratus

Meil on hea meel, et oleme leidnud HS Lightsi kasutajate ridadesse ka ühe tõelise pärli eesti ühe edukama naisratturi näol. Greete Steinburg on valitsenud maratoni radasid eestis ja kimbutanud konkurente välismaal, saades paljudel olulistel võistlustel poodiumi kohti. See aasta (2018) on Greete enda sõnul olnud läbimurde aasta ja hooaeg, kus ta on teinud tubli sammu edasi.  Alates sellest sügisest saab Greete lisaks oma kustumatule naeratusele õhtuseid radu valgustada ka HS Lights Trailhunteriga. Soovime oma tiimi poolt talle meeleolukaid treeninguid ja jõudu järgmisel hooajal. #hslights #trailhunter

Loe edasi: #005 Greete Steinburg ja kustumatu naeratus

#004 Kliendi esmamuljed ja videoülevaade

HS-Lights Trailhunter LED lambikomplekt on leidnud kodu järgmisel jalgratta juhtraual.

Meil on heameel teiega jagada velo.clubbers.ee foorumi kasutaja rxman videoülevaateid:

 

#002 Trailhunter ja triatlon?

Täna leidis omale uue kodu järgmine Trailhunteri LED jalgrattatulede komplekt. Kohaks legendaarse eesti triatlonisti Marko Alberti ratta lenks. Nüüd on Markol võimalus jalgrattaga treenimiseks aega näpistada nii pimedatest õhtutest kui varajastest hommikutundidest. Tihedal hooaja ettevalmistusperioodil on sellest kindlasti abi. Soovime Markole edu ja kordaminekuid.

 

Loe edasi: #002 Trailhunter ja triatlon?

#003 Trailhunter ja eraldistart?

Täna 09.02.2018 oli ilus talvepäev, mille lõpus andsime üle järjekordse Trailhunteri lambikomplekti. Seda korda Cofidise karastuse saanud eraldistardi masinale Gert Jõeäärele. Gert võistleb sellel hooajal Eesti metsades ja maanteedel Veloplus ja CFC tiimides. Kõigi teiste ainuke eesmärk on üritada teda võita. Paraku on see nüüd veel keerukam ülesanne, sest Gert saab treening aega võtta ka pimedatest õhtutest ja nõrgemaks see teda kindlasti ei tee.
Me soovime Gerilt muretuid valgustatud kilomeetrid ja paju võite!
#hslights #trailhunter

Loe edasi: #003 Trailhunter ja eraldistart?

#001 Lux ja Lumen. Teeme vahet!

 Luumen ja Lux?

Lampi valides komistame tihti valgusti omadusi kirjeldavate näitajate otsa: Luxid, Luumenid, Watid? Mida need tegelikult tähendavad? Järgmise artikliga toome sellesse teemasse veidi valgust.

Selleks et lambi omadusest tõelist pilti saada, tuleks need kaks mõõtühikut omavahel ühendada.

 

Loe edasi: #001 Lux ja Lumen. Teeme vahet!

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210