x 

Brändid

Silverback

Silverback on brand, mis on alguse saanud 2004 aastal Lõuna Aafrikas. Tänapäeval on ettevõtte arenduskeskus, ehk Global Operation Centre Stuttgardis, Saksamaal. Silverbacki kindel moto on Best In Class, ehk väide, et sarnase konfiguratsiooni ja kvaliteediga rataste võrdluses on nende mudel soodsaim ja optimaalseimas seades. Silverbacki iseloomustab veel pidev tootearendus ja soov  ise väikese tootjana arendada uusi tehnoloogiaid. Nende rattad on võitnud mitmeid Eurobike, Saksa Disaini, IF Disani auhindu.  Silverbacki ratastel (SESTA platvorm) on võidetud Cape Epicu etappe, oldud maailma karikal poodimil jne.

NB, peegeldame oma lehel informatiivsetel alustel Silverbacki kodulehte. Kui soovite mõnda mudelti osta, palun pöörduge meie poole võttes ühendust e-kirja teel:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Maastikurattad (MTB)

Elektrijalgrattad (E-Bikes)

Rasvarattad :) (Fat bike)

Maanteerattad (Road)

Tsüklokross (Cyclocross) 

Linnarattad (City)

Naisterattad (Ladies Design)

Lasterattad (Kids) 

 

CANNONDALE

Cannondale on USA kultuslik jalgrattabrand, mis alustas aastal 1971 Connecticutis. Algatuseks ei toodetud rattaid vaid matka seljakotte ja jalgratta treilereid. Aastal 1983 läks tootmisesse esimene ratas ST500 - alumiinium raamiga maantee/matka ratas ja nagu Ameerikas öeldakse:  the rest is history. 


Cannondale on läbi oma ajaloo olnud julgete mõtete ja disainiga. Nad toodavad ise käppasid, jookse, stemme, sadulaposte, lenkse jne. Kõik teavad legendaarset Lefty esiamorti, mille justkui oleks midagi visuaalselt puudu. Lisaks Leftyle on Cannaril veel järgmised olulised tehnoloogilised suundumused:

 • SI - system integration: raamid ja olulised sinna juurde kuuluvad komponendid disainitakse tervikuna
 • OPI - one piece integration: tehnoloogia, kus keerukaid detaile valmistatakse ühest tükist
 • AI - asymetric integration: tehnoloogia, kus käiguvahetajad liigutatakse keskjooksust 6 mm väja poole, et lühendada tagaharki ja tugevdada tagajooksu (tagajooksu katus on erinevalt tava jooksudest samuti nihkes)
 • BB30/BB30a keskjooksu standard - uuenduslik keskjooksu tehnoloogia, mida kasutavad nüüdseks tänapäeval ka palju teised tootjad
 • Käpad - HollowGram käpad on innovatiivsed, ühed kergemad ja jäigemad maailmas. Valmistatud alumiiniumsuamist 
 • Ketirattad - kasutades OPI tehnoloogiat, on need valmistatud ühes tükis, tagades ülima jäikuse, vastupidavuse ja tipptasemel käiguvahetuse ning loomulikult silmailu
 • LOCKR - raami ja tagakiige ühendustehnoloogia, mis tagab hea ratta tunnetuse ja olematu lõtku
 • OUTFRONT - see tehnoloogia on segu amordi/kahvli nurkadest, offsetidest ja raami gemoetriast mis tagab parima lenksu tunnetuse ja juhitavuse
 • LEFTY - Cannari sünonüüm ja see, mille järgi Cannondali maastikurattaid kaugelt ära tunneb. Võrreldes tavaamordiga annab Lefty parima kurvi läbimise täpsuse, jäikuse, nõellaagrid annavad amordiule võrreldamatu sujuvuse ja hea tunnetuse. In a class of its own
 • SAVE - micro suspenion technology: raami osad või komponendid, millele on sisse disainitud teatud suunaline läbipainde võimalus. See teeb sõidu mugavaks neelates vibratsiooni ja väiksmaid ebatasasusi.
 • BALLISTEC CARBON - meetod millega valmistatakse suure tugevuse ja jäikusega süsinikkiudkonstruktsioone
 • CAAD - CANNONDALE ADVANCED ALUMINIUM DESIGN: tehnoloogia, millega valmistatakse maailma parimaid alumiiniumsulamist raame

Cannondaleidega sõidavad hetkel (2019) Education First Pro Tour tiimi sõitjad (S6, SystemSix ja Superslice), Manuel Fumic, Henrique Avancini  (Scalpel) jne.

#ridecannondale

SportCount

 

SportCount on USA päritolu elektroonseid ajamõõtjaid-ringiloendureid pakkuv ettevõte. Tootevaliku moodustavad erinevate lisafunktsioonidega uudsed nimetissõrme külge käivad ajamõõtjad-ringiloendurid , mis võimaldavad kasutajal ülimalt lihtsalt ja mugavalt lugeda ringe või basseiniotsi ja saada teada läbimise vaheaegu. Tooted on sobilikud eelkõige spordialadele, kus on vaja lugeda ringe – ujumine, kergejõustik, kuid kasutusvaldkondi on veelgi.

www.sportcount.com

BMC

 

 

Vahendame BMC 2020 mudeliaasta rattaid.

Hinnakirjaga saate tutvuda SIIN.

Mudelitega saate tutvuda SIIN.

Arveldamine toimub Riveante OÜ kaudu, kui kokku ei ole lepitud teisiti.

Huvi korral palun ühendust võtta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Lugupidamisega Riho ja Andre

 

BMC 2019 maastikujalgrattad ja maanteejalgrattad

Zoot Sports

 

Zoot Sports Ettevõte on sündinud Kona’l 1983, maailmakuulsa Hawaii Ironman triatloni sünni- ja toimumiskohas. Zoot’i tooteid iseloomustab väga kõrge kvaliteet, iga pisimgi detail on läbi mõeldud. Zoot on keskendunud vastupidavusalade harrastajatele kvaliteetse riietuse pakkumisele, üheks prioriteetseks alaks on triatlon. Seega leiab iga triatleet omale Zoot’i valikust vajaliku riietuse!

Kui leiad allolevalt lingilt Zoot'i tootevalikust midagi, mida meie valikus ei ole, siis võta ühendust, kõiki kaupu on võimalik tellida!

www.zootsports.com

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Tel: +372 502 6200

Reg nr: 11473210