x 

Kuidas tellida hobisport.ee-st?

Hobisport.ee poest ostmine on väga lihtne ning koosneb neljast etapist:

 1. Ostukorvi koostamine
 2. Tellimuse vormistamine
 3. Ostu eest tasumine
 4. Kauba kätte saamine (kohale toimetamine)

Ostukorvi koostamine

Vali sulle sobivad tooted ning lisa need ostukorvi klikkides ostukäru kujutaval (koguse kõrval) lingil. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Sind valitud tooteid ostma. Jätka ostukorvi täitmist niikaua kui oled valinud sinna kõik vajaliku või siis poe tühjaks teinud:-). Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks (ja ostukorvist eemaldamiseks) vali menüüst “Näita ostukorvi”.

Tellimuse vormistamine

Lehel allapoole liikudes saad muuta kättetoimetamise aadressi ja/või muuta oma kontaktandmeid. Edasi liikudes saad valida kohaletoimetamise viisi. Valida on kahe võimaluse vahel:

 • Pakiautomaat
 • Tellija tuleb ise kaubale järgi
 • Makseviis

Edasi liikudes saad valida kolme makseviisi vahel

 • Maksekeskus
 • Tasun tellimuse arve alusel
 • PayPal
 • ESTO järelmaks
 • ESTO Slice

Eelvaade

Kliki nupule "Eelvaade". Avanevas aknas vaata üle kas kõik (kaubad, kogused, aadressid, jne) on õiged. Vajadusel võid lisada tellimusele kommentaari. Tellimuse kinnitamiseks kliki nupule „kinnita tellimus” Peale tellimuse kinnitamist saadame Sulle e-postiga tellimuse kinnituse.

Ostu eest tasumine

Tasumine toimub ülekandega firma arvele, mis on märgitud tellimuse kinnitusele. Tellimust hakkame käsitlema alles pärast laekumist. Maksekorralduses märkige kindlasti ära ka tellimuse või arve number. Kõik hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Kohale toimetamine

Tellimuse täitmise tähtaeg - kuni kolme nädala jooksul (maksimaalselt 4 nädalat) arve tasumisest (kui ei ole märgitud teisiti).

Kohale toimetamine toimub vastavalt tellimuses valitud viisile ja on tasuta.

Toodete tagastamine ja vahetus.

Teil on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Vahetamise ja tagastamisega seotud kulud kannab klient.

Garantii.

Kuni kehtib seadusega ette nähtud pretensiooni esitamise tähtaeg, vastutame me hobisport.ee-st müüdud toodete eest.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210