x 

Tundub, et BMC katsetab oma rataste 2017 revolutsioonilisi mudeleid Eestis!

Viimasel ajal on palju kõneainet andnud uuendused rattamaailmas - elektrooniline käiguvahetus, ketaspidurid mnt ratastele, 1x11, 29” jne. 

 Tundub, et BMC on tulemeas turule uudse raamitüübiga – Monotube. 

Spioonikaamera ette on Eestis jäänud 3 kohaline BMC Monotube Trindem.

Välisel vaatlusel hakkab silma, et erinevalt tänaseni kasutuses olnud rattaraamidele koosneb uudne lahendust ühest torust. Kuna puuduvad liitekohad on Monotube raam erakordselt jäik. Katsetustel on ta talunud kümnete tuhandete wattide poolt rakendatud jõudusid ilma läbi paindumata.

 

 

Monotube toru külge on kinnitatud kogu sõitmiseks vajalik atribiuutika – pedaalid, rattad, käiguvahetus mehhanismid, joogipideli hoidjad, istmed, rattamaailmas seni vähest kasutust leidnud lenks ning meie liikluskorraldajate rõõmuks on kohe tehases paigutatud ka elektooniline signaalseade ja tuled/helkurid. Selleks, et kõik vajalik Monotube raami külge ära mahutada on see tavasisest veidi massiivsem. Mõni on maininud, et sinna saab ära peita ka pisikesi mootoreid. Tõenäoliselt seetõttu on võistluste korraldajad viimasel ajal hakanud senisest aktiivsemalt kontrollima mootorite olemasolu võistlusratastel.

Katsetused viiakse läbi Eestis ja vaadates kirju raamil plaanitkse tõenäoliselt ka metallraamide tootmime siia tuua.

Tarmo Kopli  ja Priit Salumäe – kelle Te 2017 TRR ajal kolmandaks kampa võtate?

 

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210