x 

FFWD jooksud ülitäpse Powertap G3 võimsusanduriga

On selge, et tulemuste saavutamiseks on vaja plaani. Plaani all mõtlen ma treeningplaani, mida järgides liigud päev päevalt, trenn trennil oma püstitatud eesmärgile lähemale.

Paraku ei ole võimalik treeningu intensiivsust ja sõitja jõudlust ilma võimsusandurita täpselt määratleda (loe lähemalt võimsusanduri kasutamisest sellest värvikast ARTIKLIST.

Õnneks tuleb siinkohal FastForwardWheels jooksutootja koostöös Hobispordiga teile appi.

FFWD tagajooksu rummu on edaspidi võimalik asendada Powertap G3 rummuga, mis muudab teie kvaliteetse jooksu asendamatuks treening- ja võistlusvahendiks.

Jooks laotakse kokku Hollandi tehases käsitööna, nagu kõik teisedki FFWD jooksud. Jooksule kehtivad samasuguses garantii tingimused ja ka Crash Replacement Policy nagu tavajooksudele.

Powertap G3 võimsusanduriga rumm ühildub ANT+ protokolli kaudu Garmini ja teiste vastavat andmeedastusprotokolli toetavate seadmetega.

Rummupõhine võimsusandur on mugav, kuna saad seda kasutada korraga mitmel rattal, piisab ainult tagajooksu ümber tõstmisest.

Hind on samuti soodne. Ostes FFWD jooskupaari FFWD rummuga, lisandub jooksude hinnale 399 EUR, DT Swiss 240s rummudega jooksudeke 299 EUR, DT Swiss 180 rummudega jooksudele kõigest 50 EUR.

NB! Võimalik osta eraldi ka ainult tagajooksu – hinnapäringuks saada mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210