x 

FFWD brandisaadik ja eesti koondise liige Gert Kivistik UCI Gravel MM 19 mees!

Eile (10.10.22) peale lõunal helises mu mobiiltelefon ja teisel pool oli FFWD brandisaadik Gert Kivistik, kes päev varem oli Cittadellas, Itaalias esimese eestlasena esmakordselt toimunud kräveli (on selline sõna üldse?) maailmameistrivõistlustel ratta üle finsihi joone lükanud. Kohaks ilutses protokollis 19 ja seda seltskonnas, kus ei ole üldse häbi olla. 

“Joogiga oli paras ikaldus” kurtis Gert. “Meie toetustiimi meest ei lastud joogi aladesse mingil põhjusel sisse ja pidin vaatama, kuidas teised said alast koti koos kahe pudeliga, millest üks pandi raamile, teine visati lihtsalt minema. Endal oli selline joogi võlg, et…”. Lisaks mainis ta, et PRO tuuri staarid kippusid hoopis 194 km pikkusel distantsil ära kustuma ja Gert ise tundis ennast vaatamata joogi võlale päris hästi. “Ega ma ei teadnud, mis koha peale sõidan. Ma ikka arvasin, et suurem punt on eest ära. Sain sinna punti hiljem sisse ja ülevaade puudus. Hiljem selgus, et oli ainult 2 ja sõit käis kolmandale kohale”. Aga see selgus alles finishis. “Rada oli päris sile, alguses oli paar tõusu, seal pandi korralikult gaasi muidugi.”, meenutas Gert. “Lõpus linna ringidel ei suutnud või ei julgenud päris 100% pingutada. Joogi võlg tegi ettevaatlikuks. Kohaga ise olen rahul!”.
Link tulemustele on SIIN.


Gert ilmselgelt kõik endast andnuna fisnishis

Millega siis üldiselt sõideti? Võit võeti Gianni Vermeerschi poolt maanteerattaga . Rattaks Canyon Ultimate CFR.

Lachlan Morton sõitis Cannnondale SuperSix EVO SE kruusarattaga kasutaded Vision Metron 55 jookse ja Vittoria Terreno Zero 38mm rehve, finsiheerides täpselt Gerti ees.

Lachlani Cannondale SuperSix EVO SE


Gert sõitis samuti Cannondale SuperSix EVO-a aga tavalise maanteeratta versiooniga. All oli tal loomulikult FFWD RYOT55 DT Swiss240 rummudega jooksud ja rehviks Continental TerraSpeed 35 mm tubeless rehvid. Sama setupiga võitis ta eelmisel aastal Tartu Rattamarataoni ja oli see aasta samal võistlusel kolmas. “Veidi laiemad rehvid oleks ilmselt kindlamad olnud. 40 mm või nii, aga maanteerattale lihtsalt laiemad rehvid alla ei mahu”, lisas Gert.


Gerti Cannondale SuperSix EVO + FFWD RYOT55 jooksud


Kuuendaks tulnud Magnus Cort Nielsen sõitis ka Cannondaliga. Mudeliks samuti SuperSix EVO SE kruusakas.Jooksudeks Vision Metron 55. Väidetavalt sõitis Magnus päris kõrge rõhuga (3,4 bar ees ja 3,7 bar taga + Vittoria Air-Liner nuudlid).

Cort Nielseni Cannondale SuperSix EVO SE

Gert on olnud FFWD brandi saadik 2 aastat ja selle aja jooksul päris muljetavaldavid tulemusi näidanud. Gerdi arvates on 3 olulisemat tulemust viimase 2 aasta jooksul järgmised: Tartu Rattamaratoni võit 2021, Martiniques tuuri kokkuvõtte 2 koht 2022 ja kolmandale kohale toob ta ise mitte konkreetse võidu vaid kogu võitude arvu, milleks on ligikaudu 20!

Täname Gerti ja soovime talle edu!

See lugu oli heaks sissejuhatusek uue FFWD brandisaadiku otsingu kampnaaniale, mille tingimused avaldame Oktoobri lõpus. Seega, kui tunned, et tahad jätkata väärikat nimekrija Kelly Kalm, Artjom Köster, Gert Kivistik ja sulle ei ole sotsiaalmeeida võõras ja omad head loo jutustamise oskust, siis uus FFWD brandisaadik võid olla just sina! 

Autor
Andre Kull

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210