x 

Born Caffeine Liquid 25ml- vedel energiageel

Born_caffeine_liquid_energy_shot_25_spordigeel
Tootja Born
Toote saadavus:   Tellimisel
Müügihind2,64 €
Allahindus
Hind / kg:
Tasuta transport
3-5d.gif

BORN kofeiini vedeliku kirjeldus - toidulisand - 25ml


CAFFEINE VEDELIK Fookuse ja jõudluse jaoks

CAFFEINE LIQUID on mugav 25 ml lask, mida on lihtne juua vahetult enne treeningut või selle ajal.CAFFEINE LIQUID sisaldab 80 mg kofeiini väikeses annuses 25 ml. Spordi espresso, mida kasutada treeningu ajal. 

Kofeiini jõudlust suurendav toime on tõestatud, kontrollige lihtsalt uuringuid. Seetõttu on kofeiin kõige enam kasutatav stimuleeriv toode ja see on seaduslik. 

Kofeiini kogus, mis on võrreldav 1 või 2 tassi kohviga (160 mg), mõjutab juba jõudlust. Huvitav, isegi nädalavahetusel sõdalane! 

BORN CAFFEINE VEDELIKU KÕRGED

  • 25 ml mugav käsi, lihtne annus
  • 80 mg kofeiini ühe pildi kohta
  • Sisaldab B-vitamiini kompleksi: B1-vitamiin, B2, B3, B5, B6 ja B12
  • Sisaldab kofeiiniga Guarana
  • Sisaldab kofeiiniga rohelise tee ekstrakti
  • Gluteen ja laktoosivaba

Kofeiin

Kofeiin on stimulant. Kofeiin imendub veres kiiresti; pool sellest imendub juba 3-4 minuti jooksul pärast söömist või joomist. Mõju ilmneb 0,5 kuni 2 tunni jooksul pärast kohvi või kofeiinijooki võtmist. Kofeiini kogus, mis on võrreldav 1 või 2 tassi kohviga (160 mg), soodustab täiskasvanute kontsentratsiooni ja jõudlust. See annab tunde suurenenud energiast ja hajutab väsimuse tundeid. Kofeiin parandab ka veidi mälu, erksust ja motivatsiooni. Suuremad kogused ei too kaasa suuremat mõju. Sportlastele võib kofeiin toetada pikemaid treeningperioode. 

Kofeiinijoogid pakuvad kehale vedelikke. Sageli arvatakse, et kofeiinijookid on diureetikumid. See pole tõsi. Keha ei kaota kohvi joomisega rohkem vedelikku. Kofeiin tagab ainult, et vedelik väljub kehast kiiremini, sest see stimuleerib neerusid. 

Kasutamine:

1 ampull päevas enne treeningut või treeningu ajal. Ärge ületage soovitatud päevaannust. 

Seda toodet tuleb kasutada osana mitmekesisest ja tasakaalustatud toitumisest ning tervisliku eluviisiga. Hoida jahedas ja kuivas kohas. 

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210