x 

NUTREND MagnesLIFE

NUTREND_MagnesLI_47cc6813b280a.jpg
Tootja Nutrend
Toote saadavus:   Tellimisel
Müügihind1,50 €
Allahindus
Hind / l: 60,00 €
Tasuta transport
3-5d.gif

MagnesLIFE
ENDURO DRIVE sari

Väga efektiivne ja kiire imendumisega magneesiumi vorm vedelikuna. Mõeldud lihaskrampide ennetamiseks ja kiireks esmaabiks füüsilisel koormusel, samuti lihaste taastumise eesmärgil peale füüsilist pingutust. Võib kasutada ka alkoholi kahjustuste likvideerimisel organismist.

 

Annustamine: 1doos – 25ml päevas enne magama minekut.

Enne teadaolevat pikka füüsilist koormust hakata tarbima 2-3 päeva enne - 1 doos päevas enne magama minekut. Võistluste või suure füüsilise koormuse ajal esimeste krambi ilmingute esinemisel võtta koheselt 1doos (25ml) ja juua peale vett või hüpotoonilist spordijooki.

Kasutamine: Vala tuubi sisu suhu ja joo peale vett või hüpotoonilist jooki, piim ja alkohoolsed joogid pole selleks sobivad. Avatud tuubi sisu tarvita ära 24 tunni jooksul. Võimalik tekkinud sade on tootele iseloomulik ja ei tähenda toote riknemist. Enne tarvitamist loksutada.

Koostis: vesi,magneesiumtsitraat, fruktoos, glükoos, happesuse regulaator sidrunhape, säilitusained (sorbiinhape, kaaliumbensonaat), vitamiin B6, magusained: atsesulfaam, sukraloos.

25 ml sisaldab: magneesiumi - 250 mg, vitamiin B6 - 32 mg.
Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Hoidke kuivas, temperatuuril kuni 25°C kaitstuna otsese päikesesekiirguse eest. Hoidke külmumise eest. Tootja ei vastuta võimalike kahjude eest, mis on põhjustatud ebasobivast kasutamisest või hoidmisest.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210