x 

NUTREND Endurosnack(Õun)

NUTREND_Endurosn_47cc5ec713a60.jpg
Tootja Nutrend
Toote saadavus:   Tellimisel
Müügihind2,10 €
Allahindus
Hind / kg:
Tasuta transport
3-5d.gif

 

NUTREND ENDUROSNACK - energiageel


ENDURO DRIVE sari

Spetsiaalne energiageel, energia järk-järgulise vabastamisega. Peamiseks energiaallikaks on spetsiaalsed süsivesikud (Palatinose™), mida iseloomustab järk-järguline imendumine ja suur energiapotentsiaal ilma joogi lõplikku osmolaalsust vähendamata.Praktiline energiapakend reisile kaasavõtmiseks, tuubi on võimalik mitu korda avada ja sulgeda.

Lisatud efektiivsed ained võimendavad toote omadusi (BCAA sisaldus 500 mg, suhtes 2 : 1 : 1 – tauriin, glütsiin, L-karnitiin, L-alaniin). Geel on ideaalne täiendav energiaallikas intensiivse füüsilise koormuse ajal (geel tuleb alla neelata ja kuna see imendub kiirelt, ei põhjusta see mingeid seedehäireid). Kuna Palatinose™ ei mõjuta seedetraktis lõplikku osmolaalsust ning geel ei sisalda mineraalaineid, võib seda toodet tarbida koos spordijookidega  põhjustamata seedetraktis mingeid probleeme.

Toimeainete kirjeldus:

BCAA – lihasmassi kaitsmiseks.

L-alaniin ja karnosiin – organismi happelisust vähendavad ained.

Tauriin ja glütsiin – toetab närvi-lihassüsteemi funktsionaalsust ja lükkab edasi psüühilist väsimust.

 

Pakend:

  • 75 g tuub

Maitsed:

  • roheline õun, apelsin, aprikoos, punane värskus

Soovituslikud kogused:

  • 20 minutit enne jõupingutust 1 tuub.
  • Ühe tunni jooksul võib tarbida 1–2 tuubi.
  • Alla 15-aastased lapsed võivad tarbida päevas 1 tuubi.

Kasutamine:

  • Keerake kork ära ja eemaldage kate.
  • Kasutage kohe pärast avamist.

Mõeldud eritoitumiseks. Sobib sportlastele. Ei sisalda dopingulaadseid aineid. Ei sobi alla 15-aastastele lastele! Hoidke lastele kättesaamatus kohas! Hoidke kuivas kohas, temperatuuril alla 25 °C, otsese päikesevalguse eest kaitstuna. Vältige külmumist. Tootja ei vastuta toote ebaõigest kasutamisest või hoiustamisest tuleneda võivate kahjustuste eest.

Koostis:

Rohelise õuna maitseline: vesi, isomaltuloos, glükoos, ksantaan (looduslik paksendaja), looduslikuga identne rohelise õuna aroom, tauriin, glütsiin, L-leutsiin, L-alaniin, happesuse regulaatorid (sidrun- ja malikhape), L-isoleutsiin, L-valiin, naatriumbensoaat ja askorbiinhappe säilitajad, L-karnosiin, atsesulfaam K ja sukraloos (magustaja).

Aprikoosimaitseline: vesi, isomaltuloos, glükoos, ksantaan (looduslik paksendaja), tauriin, glütsiin, L-leutsiin, L-alaniin, happesuse regulaatorid (sidrun- ja malikhape), L-isoleutsiin, L-valiin, looduslik ja looduslikule identne aprikoosiaroom, naatriumbensoaat ja askorbiinhappe säilitajad, värvaine (betakaroteen), L-karnosiin, atsesulfaam K ja sukraloos (magustaja).

Apelsinimaitseline: vesi, isomaltuloos, glükoos, ksantaan (looduslik paksendaja), tauriin, glütsiin, looduslik ja looduslikule identne apelsiniaroom, L-leutsiin, L-alaniin, happesuse regulaatorid (sidrun- ja malikhape), L-isoleutsiin, L-valiin, naatriumbensoaat ja askorbiinhappe säilitajad, L-karnosiin, atsesulfaam K ja sukraloos (magustaja).

Punane energia: vesi, isomaltuloos, glükoos, ksantaan (looduslik paksendaja), naturaalne energiaaroom, tauriin, glütsiin, L-leutsiin, L-alaniin, happesuse regulaatorid (sidrun- ja malikhape), L-isoleutsiin, L-valiin, naatriumbensoaat ja askorbiinhappe säilitajad, L-karnosiin, atsesulfaam K ja sukraloos (magustaja).

 

EN

100 g

1 Tuub – 75  g

Energia sisaldus:

702 kJ/165 kcal

526 kJ/124 kcal

Valgud

1,8 g

1,3 g

Süsivesikud

39 g

29,3 g

Suhkrud

38 g

28,5 g

Rasvad

0 g

0 g

Küllastamata rasvhapped

0 g

0 g

Kiudained

0 g

0 g

Naatrium

0 g

0 g

Tauriine

667 mg

500 mg

Glycine

667 mg

500 mg

L-Leucine

333 mg

250 mg

L-Isoleucine

167 mg

125 mg

L-Valine

167 mg

125 mg

L-Alanine

333 mg

250 mg

L-Carnosine

33 mg

25 mg

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210