x 

SELF HYDRO PLUS 400g - hüpotooniline spordijook

Tootja Self
Toote saadavus:   1
Müügihind11,07 €
Alghind: 11,90 €
Allahindus -0,83 €
Hind / kg: 27,68 €
Maitse

SELF Hydro Plus on maitsev hüptooniline taastusjook, mis sisaldab vajalikke vitamiine ja mineraalaineid. Hüpotoonilised joogid on oma viskoossuselt vedelamad kui keha vedelikud. Sellepärast imenduvad nad kergemini ja kiiremini kui isotoonilised joogid, sellest tulnevalt võib hüpotooniline jooki kasutada just keha vedelikuga varustamiseks igas treening faasis.Selles joogis sisalduv süsiveskute kombinatsioon taastab efektiivselt energiareservid ja aitab kiiresti taastada vedeliku taset kehas. Koostises on ka suurepärane mineraalainete segu—kaltsium ja magneesium, mis toetab normaalset lihaste ja närvisüsteemi toimimist.

Magneesiumist sõltub ATP (rakuenergeetika) tootmine, nukleiinhapete ja valkude süntees. Kõige rohkem magneesiumi on aktiivseima ainevahetusega elundeis, nagu peaajus, südames, maksas ja neerudes. Magneesiumit vajavad lihaskoed, närvitalitlus ja veresooned, et lõõgastuda. Ta on oluline südamelihase häireteta tööks. Kui magneesiumi on vähe, on kaaliumi kanal avatud ja kaalium lahkub selle kaudu rakust. Magneesiumi vähesus põhjustab kaltsiumi ja naatriumi kuhjumist organismis, mis tõstab vereringet häirides vererõhku. Viimane põhjustab omakorda magneesiumi hulga vähenemist.

B-compleks on vajalikud toetamaks normaalset südametegevust, närvi- ja immuunsüsteemi. B-grupi vitamiinid on olulised vere punaliblede moodustamiseks ning aitavad vähendada väsimust, kurnatust ja hoiavad nahka ja limaskesta tervena.

Vitamiin C tugevdab immuunsust ja parandab üldist heaolu. C-vitamiini täielik puudumine toidus või kestev defitsiit võib organismile olla kahjulik ning koguni ohtlik, põhjustades haiguslikke seisundeid.

Kaalium on vajalik lihaste ja närvide korralikuks funktsioneerimiseks. Kaalium reguleerib ka südame rütmi ja vedelikutasakaalu organismis. Kaaliumi puudus tingib väsimust, lihastenõrkust, turseid, kõhukinnisust ja neeru puudulikkust

Kellele sobib?

Hüpotooniline joogipulber, mis on mõeldud kasutamiseks kestvusspordialaga tegeledes, kus on vajalik kiire vedeliku, vitamiinide ja mineraalainete taastamine. Sobib kasutamiseks teistel spordialadel kus tänu higistamisele kaotatakse vitamiine ja mineraalaineid.

Toime

  • Hüpotooniline jook
  • Taastab mineraalide tasakaalu
  • Soodustab lihaste funktsiooni
  • Vähendab väsimust ja kurnatust
  • Soodustab energia liikumist

Kasutamine

Lahustada  20g pulbrit 500-600ml veega . Soovituslik juua treeningu ajal või peale treeningut, omab head taastavat efekti. Mitte ületada  soovituslikku päevast  annust (20g-60g)

Kellele sobib?

Vastupidavusalade harrastajatele, kes soovivad kiiresti ja efektiivselt taastuda suure koormuse järgselt.

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210