x 

Sponser Creatine Pyruvat

Sponser_Creatine_52ae3a67171bd.jpg
Tootja Sponser
Toote saadavus:   Tellimisel
Müügihind61,00 €
Allahindus
Hind / kg:
Tasuta transport
3-5d.gif

Creatine Pyruvat
Tavaliselt saab meie organism kreatiini kui sööme liha ja kala. Kreatiin säilitatakse lihastes kui koheselt saadav energia kreatiinfosfaadina. See aitab kasvatada lihaseid ja koos sellega suureneb ka lihasvõimsus, suureneb füüsiline võimekus anaeroobses reziimis ja parandades ka taastumist. Kreatiini toidulisandid on eriliselt soovitatavad ka taimetoitlastele.

Varasemalt oli kreatiin saadaval vaid kreatiinmonohüdraadina, kuid nüüd on olemas ka kreatiinpüruvaadi vorm, mis on oluliselt efektiivsem. Sponser Creatine Pyruvat sisaldab 100% Creapure™-i, molekulaarne ühendus kreatiini ja püroviinamarihappe vahel. Tulenevalt unikaalsele biosaadavusele on kreatiinpüruvaat parim kreatiini allikas tänu oma kvaliteedile ja ei vaja laadimisaega.

Sponser Creatine Pyruvat on tulemus reaalsetest molekulaarsetest ühendustest kreatiini 60% ja püroviinamarihappe 40% vahel, mida ei tohi segi ajada kreatiinmonohüdraadi ja püruvaadi seguga, mis on tunduvalt vähem efektiivsem.

Tänu kreatiinpüruvaadi heale imendumisele ületab see tavalist kreatiini oluliselt. Kreatiinpüruvaadi ühendused lubavad kreatiini reservidel paremini täituda, efektiivsus on  isegi suurem kui 25 % võrreldes kreatiinmonohüdraadi ja-tsitraadiga. Ühelt poolt on tulemuseks suurenenud rakkude maht, teeb lihased raskemaks ja kompaktsemaks, teisalt püruvaat stimuleerib rasva põletamist, väheneb keha rasva osakaal, mis parandab lihaste/rasva proportsiooni.

Kui kreatiin imendub lihastesse peamiselt läbi insuliini, siis on tavaliselt vajalik manustada samaaegselt süsivesikuid, et aktiveerida insuliini teke ja tagada kreatiini talletamine. Kreatiinpüruvaadi puhul ei ole selline manustamine vajalik, kuna kreatiinpüruvaat imendub sõltumatult insuliinist. Samuti pole vajalik nädalapikkust suurte doosidega laadimisperioodi, mis on tavaline kreatiinmonohüdraadi puhul. Kreatiinpüruvaat sobib ka neile kasutajatele, kelledele kreatiinmonohüdraadi manustamine ei taga mingit efekti.


Eelised:

  • 25 % efektiivsem võrreldes kreatiin monohüdraadiga
  • Ei vaja laadimisperioodi
  • Garanteeritud kvaliteet ja puhtus

Kasutamine: 11 tabletti päevas, jagatud 2-3 portsjoniks

Soovitus: Toime parandamiseks mitte tarbida samaaegselt kofeiini sisaldavaid toite, kui manustada kreatiini sisaldavaid toidulisandeid. Pärast mõnenädalast(kuist) kasutamist pidada paus 3-4 nädalat. Ei ole mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. 

Pakend: Purk 211 g, 330 kapslit.

Maitse: -

Koostisained: Kreatiinpüruvaat 72%, hüdroksüpropüülmetüültselluloos(kapsel), riisitärklis, ant-aglomeraatränihape, magneesiumstearaat.

 

Analüüs:

11 tabletti, päevane doos

Energia kJ(kcal)

36(8)

Valgud

0 g

Süsivesikud

0,6 g

millest suhkruid

0 g

Rasv

0 g

millest küllastunuid rasvhappeid

0 g

Kiudained

0 g

Naatrium

0 g

Kreatiinpüruvaat

5000 mg

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210