x 

Concept2 BikeErg monitoriga PM5

bikeerg-concept2-bikeerg-01-rattatrenazoor.jpg
Tootja Concept2
Toote saadavus:   Tellimisel
Müügihind1 365,00 €
Allahindus
Hind / kg:
Tasuta transport
Maksa osade kaupa: 3 x 455.00 € - 0€ sissemakse, 0% intress, 0€ lisatasu Loe lisaks
1-4w.gif

UUDIS! Concept2 BikeErg

Concept2 BikeErg on viimane täiendus meie ergomeetrite perele. BikeErg'il on sama hooratas ja monitor, mis on meie Concept2 sõudeergomeetril ja SkiErg'il – võttes ka rattasõiduks kaasa samad funktsioonid ja tugevused, mida oleme varasemalt kasutanud sõudmiseks ja suusatamiseks.

Hooratas kasutab tuuletakistust, tekitades sujuva ja vaikse rattasõidu tunde, mis vastab kasutaja pingutusele. Tuuleklapp on kasutajale käiguvahetajaks, võimaldades valida sõiduks sobiva "ülekande". Erinevalt enamus siseratastes, on BikeErg'il vabajooks – just nagu rattaga sõites, kui lõpetad väntamise, siis hooratas pöörleb edasi.

Läbiproovitud monitor annab vahetu tagasiside treeningust mitmete displei võimalustega. Monitor on kalibreeritud ja seega on võimalik tulemusi võrrelda teiste kasutajatega ning jälgida oma arengut.

BikeErg on toodetud firmas, millel on üle 40 aasta kogemusi innovatiivsete ja kõrgekvaliteetsete toodete valmistamisel. Ükskõik millist siseratta treeningut soovid teha – kas lihtsalt üldfüüsilise ettevalmistuse tõstmiseks või valmistud oma järgmiseks rattavõistluseks – Concept2 BikeErg on õige seade sinu jaoks!


Omadused

PM5 Monitor

Monitor aitab eristuda Concept2 BikeErg'il teiste treeningseadmete hulgast, sest igal seadmel on peal Concept2 kõige moodsam PM5 monitor. PM5 pakub taasesitatavaid ja võrreldavaid andmeid iga treeningu kohta. Monitor annab laia valiku andmeid: tempo, vatid, pedalleerimissageduse, kalorite kulu ning salvestab selle informatsiooni automaatselt mällu või lisana kasutatavale mälupulgale.

Ühilduvus

Monitoril on nii Bluetooth kui ka ANT+ ühilduvus, mille abil saab kasutada enamikku pulsivöösid, aga ka ErgData't (Concept2 vabavaraline äpp) ja teisi äppe.

Hooratas ja tuuleklapp

BikeErg kasutab sama hooratast nagu sõudeergomeeter ja SkiErg. Hooratas võimaldab täielikult kontrollida pingutust ja vastupanu. Tuuleklapp võimaldab kasutajal reguleerida õhu juurdevoolu hoorattale treeningu ajal. See on sama efektiga kui käiguvahetus rattasõidul.

Reguleeritav sadul ja juhtraud

Nii sadul kui juhtraud on kergelt reguleeritavad üles ja alla ning ette- ja tahapoole.

Kerge kohandatavus

Kui kasutaja soovib kohandada ratast oma käe järgi, siis on võimalik kerge vaevaga paigaldada oma juhtraua, sadula või pedaalid.

Rihmülekanne

Ülekandeks kasutatakse keti asemel ülitugevat rihma, mis tagab vaikse ülekande ja kasutuse pikaajalisuse.

Mõõtmed ja kaal

Pikkus 122 cm, laius 61 cm 
Vända pikkus 170 mm 
Kaal 26 kg

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210