x 

Üldtingimused

Privaatsuspoliitika

1. hobisport.ee veebilehe kasutamisega annab ostja selge ja teadliku nõusoleku Riveante OÜ-le enda isikuandmete töötlemiseks.

2. hobisport.ee veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

3. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

4. Vanemad, kui 5-aastased tellimused kustutakse automaatselt.

5. Kui klient ei ole 2-aasta jooksul alates viimasest sisse logimisest lehel käinud, kustutatakse tema konto automaatselt.

Kas ma saan ühe toote teise vastu vahetada?

Põhimõtteliselt kehtivad siin samad tingimused mis kauba tagastamise juures.

Jalgratta transpordikoti renditingimused

 Renditingimused:

  1. Rendi algus. Rentimise aeg algab rattakoti üle andmisest rentnikule.
  2. Rendiobjekti loovutamine rentnikule. Rendileandja peab objekti üle andma rentnikule lepingus ettenähtud ajal. Rendilepingu sõlmimisel kohustub rendileandja märkima lepingusse rentimise väljarentimise hetkel objektil teada olevad vead ja puudused. Rendileandja tagab, et rendi alguses on renditav objekt kasutuskõlbulik ning vastab tema poolt antud kirjeldusele. Rentnikul ei ole õigust anda objekti kolmandate isikute kasutusse ilma rendileandja loata.  
  3. Rentnik on kohustatud objekti kasutama heaperemehelikult. 

Loe edasi: Jalgratta transpordikoti renditingimused

Kuidas tagastada kaupa kui see ei sobi?

Kaupa on õigus tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Toodet ei tohi olla kasutatud ning ta peab olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega. Tagastatud kauba eest kanname raha samale pangaarvele, millelt toimus ülekanne meile hiljemalt ühe nädala jooksul alates kauba tagastamisest.

Kui pikk on tarneaeg?

Alates septembri algusest (2011) on laos olevatel toodetel tootekaardil kirjas saadavus koos kogusega. Juhul, kui toode puudub, kuvatakse ikoon orienteeruva tarneajaga.

Loe edasi: Kui pikk on tarneaeg?

Millised on garantiitingimused?

Siin ei ole pikka juttu. Juhindume EV seadustest.

Kättetoimetamine

Sul on võimalik valida 2 kättetoimetamise viisi vahel:

Loe edasi: Kättetoimetamine

Hinnad?

Kõik hinnad meie poes sisaldavad käibemaksu. Sulle kehtivad hinnad, mis on meie veebipoes tellimuse kinnitamise (mitte ostukorvi lisamise) hetkel. Kuna meil on õigus hindu igal ajal muuta, siis arusaamatuste vältimiseks kontrollige enne tellimuse kinnitamist kõik – nii tooted, kogused kui hinnad hoolikalt üle.

NB! HINNAD KEHTIVAD AINULT NETIPOEST TELLIDES. KOHAPEAL ILMA TELLIMUSE VORMISTAMISETA OSTES ON KÕIK TOOTED 20% KALLIMAD.

Üldtingimused

hobiSPORT.ee kasutamistingimused

Käesolevad tingimused reguleerivad hobiSPORT.ee vahendusel teostatavat ostu-müügitehingute korda. Muudes osades tekkivaid õigussuhteid reguleerivad Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Loe edasi: Üldtingimused

Kuidas tellida hobisport.ee-st?

Hobisport.ee poest ostmine on väga lihtne ning koosneb neljast etapist:

  1. Ostukorvi koostamine
  2. Tellimuse vormistamine
  3. Ostu eest tasumine
  4. Kauba kätte saamine (kohale toimetamine)

Ostukorvi koostamine

Vali sulle sobivad tooted ning lisa need ostukorvi klikkides ostukäru kujutaval (koguse kõrval) lingil. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Sind valitud tooteid ostma. Jätka ostukorvi täitmist niikaua kui oled valinud sinna kõik vajaliku või siis poe tühjaks teinud:-). Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks (ja ostukorvist eemaldamiseks) vali menüüst “Näita ostukorvi”.

Loe edasi: Kuidas tellida hobisport.ee-st?

Kas ma võin kindel olla, et kaup on sama mis toote juures oleval pildil?

100% mitte. Anname endast parima, et leida lehele õigeid pilte, aga garantiid anda ei saa. Kindlasti on õiged toote nimetused, omadused ja hinnad.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Tel: +372 502 6200

Reg nr: 11473210