x 

Ceepo

CEEPO asutati Nobuyuki "Joe" Tanaka poolt Aichis, Jaapanis, 2003. aastal.  Ettevõte spetsialiseerus aerodünaamiliste lahenduste arendamisele triatloniratastele. Triatlon on spordiala, kus aerodünaamikal on eriline tähtsus. 

Joe hakkas triatlonidel võistlema 1990. aastal. Esimese kahe aasta jooksul jõudis ta tõdemuseni, et tavaline maanteerattal on eraldistardi sõitudel mitmeid puuduseid. Seetõttu otsustas Joe ehitada omaenda triatloniratta. Koostöös mõne kohaliku triatlonivarustuse müügile spetsialiseeritud kauplusega valmis 1993. aastal esimene alumiiniummudel. 

Sellest hetkest alates sai Joe pikaajaline kinnisidee leida uusi aerodünaamilisi lahendusi sprint-, pool- ja Ironman-distantside kiireimaks läbimiseks. Selleks eksperimenteeris ta raami disaini, geomeetria ja tipptasemel süsinikutehnoloogia, et saavutada parimat distsipliinispetsiifilist tulemust 

Katsetamine, innovatsioon ja aerodünaamilise tipptaseme tagaajamine on olnud CEEPO fookus alates 2003. aastast.

CEEPO visioon leida parimaid aerodünaamilisi lahendusi triatloniratastele on laienenud ka maantee- ja kruusasõidu distsipliinidele. Kasutades ära kümnendite pikkust innovatsiooni aerodünaamika vallas, on CEEPO tänapäeval endiselt jalgratta arendustegevuse esirinnas, et vastata küsimusele: kui palju kiiremaks me saame veelminna?

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210