x 

FFWD

FFWD ehk fast forward on Hollandis, Zwolles baseeruv, kiiresti arenev jalgrattajooksude tootja. Hobisport ja FFWD on koostööd teinud mõlema ettevõtte algusest saadik. Alates aastast 2006 toimunud pidev tootearendus on jõudnud tänaseks päevaks selleni, et FFWD jooksudega on aegade jooksul sõitnud Quick StepTotal Direct Energy, Roompot  Vacansoleil, Arkea Samsic jne proffitiimid. Tootevalikus on 99% ainult süsinikust jooksud. Nii tubular kui ka mantliga rehvidele. Ketaspiduritele kui ka vanakooli pöiapiduritele. Jooksu pöia kõrgused algavad 3 cm ja lõppevad 9 cm ning ketasjooksuga. Rummudeks on kvaliteedi sünonüümiks kujunenud DT Swissi toodang ja kodarateks DT Aerolite.
Aastate jooksul on FFWD ja Hobisport läbi FFWD Ambassador programmi toetanud uute jooksudega paljusid noorsportlasi nagu Kelly Kalm, Artjom Mirzojev.
Võta meiega ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja aitame leida just Sulle sobiva jooksupaari.
#ffwdwheels #teamffwd #getconfident #gofast

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210