x 

Treening ja toitumine

Kas ma tahan saada kiiremaks ratturiks? Kui jah, siis loe edasi.

Võimsusanduritega treenimine kipub olema eesti harrastajatel rohkem käpas, kui kohalikel tippudel. Seda kallist vidinat ostetakse aina rohkem ja sellega kaasneb ka teadlikuse kasv, et kuidas ja millla treenida. 

Paljudel meist on aga vaja oma aega jagada töö, kodu, laste trennide, perepuhkuste , nädalavahetuste väljasõitudege vahel (mis on ju kõik tore). Kuhugi sinna vahele võiks mahtuda ka enda kvaliteetaeg - trenn oma rattaga.

Kui eesmärgiks lihtsalt rattasõidust mõnu tunda, siis jätka seda mis sa oled senini teinud - sõida lihtsalt mõnu pärast ja kõik on lill. Kui aga soovid areneda, soovitan võtta ligi Chris Carmaicheal´i poolt kirjutatd "Time-Crunched Cyclist".
See raamat on mõeldud just neile, kes peavad oma trenni mahutama kõigi muude kohustuste vahele, samas soovides siiski näha arengut ja tulemusi. Sellel aastal ilmus sellest juba kolmas parandatud versioon.Raamatus olevad treeningplaanid eeldavad ideaalis võimsusanduri olemasolu, aga sobib ka tavaline pulsi jälgimise seade. Välja pakutavad trennid on seal üllatavalt lühikesed. 1-1,5 h. Samas on need ka väga intensiivsed.
Plaaniga alustamine eeldab vähemalt paari aasta pikkust staaži ja talvel/kevadel laotud põhja. Nõrga põhja peale ehitatud vorm kipub kiiresti uppi vajuma ja on oht ka enda tervisele liiga teha.

Sobiva võimsuanduri leiad SIIT


Kui see tekitas huvi, siis raamatut saab tellida Amazon´i ja Kindle veebipoodidest, samuti raamatu kirjastusest Velopress.

AMAZONI link


Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210