x 

Treening ja toitumine

Hyperice Hypervolt löökmassaži püstol

Mis on löökmassaaž (percussion massage) ja kuidas on sellest kasu Sinule, kui aktiivsele ratturile, jooksjale, jõusaalihundile või triatleedile?

Hyperice  Hypervolt on käepärane, võrreldes teiste analoogidega väga vaikne ja võimas ning efektiivne vibratsioonmassaaži aparaat. Võib kinnitada, et tegemist on oma segmendi "XTR mudeliga", mida jäljendavad paljud Hiina Rahvavabariigis toodetud "Acerad ja Altused".

Hypervolt on töökindel ja vastupidav - aku lubab töötada ühe laadimisega kuni 3 tundi. Kaasas erinevad otsikud, erinevate kehaosade jaoks (loe erinevate otsikute kasutamise kohta SIIT). Seadmel on 3 kiirusseadet ja 3-tasemeline surve indikaator, mis võimaldab määrata jõudu, millega seadet lihasele surutakse.

Teadusuuringud on leidnud, et vibratsioonravi võib vähendab lihasvalu, -jäikust ja -hellust, mille tulemusena suureneb liigesliikuvus ning paraneb verevarustus.
Lisaks sellele on leitud, et vibratsioon parandab propriotseptsiivset neuromuskulaarset funktsiooni ja tõstab lihasjõudu. Teisisõnu, paraneb kehaasendi tundlikus ja väheneb vigastuste oht.

Sobib kasutamiseks enne treeningut lihaskonna soojendamiseks/ aktiviseerimiseks, samas on ideaalne vahend lihaspingete langetamiseks treeningute järgselt. Ideaalne abimees ratturitele kevadlaagrisse või mitmepäevastele võistlustele.

Soovituslikult mõjutada ühte piirkonda kuni 30 sek, kogu keha läbi töötamiseks läheb 10-15 min.

Teemal "Vibratsioonravi ja selle mõju lihasvalule (DOMS)" kirjutatud teadusartikkel: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4127040

 

Kuidas kasutab füsioterapeut Priit Ailt seda seadet oma igapäevatöös ja kuidas saad seda kasitada Sina:

 

Toodet saad osta meie veebipoest SIIT.

 

 

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210