x 

Treening ja toitumine

Lihaste taastamine ja valude/vigastustega tegelemine Bluetensi abil

Tuled trennist, oled õnnelik aga väsinud. Kohe ootavad ees uued kohustused ja elutempo surub peale. Aga su lihased tahavad taastuda. Tegelikult peaksid neid venitama, rullima, massaaži minema. Paraku ei ole selleks aega. Siin tuleb appi Bluetens Duo Sport elektriline lihaste stimulatsiooni seade.

Bluetensi elektrodid kinnituvad soovitud lihaste külge ja tänu mitmetele ettevalmistatud programmidele kas lõdvestab, treenib, masseerib, valmistab ette pingutuseks või ravib lihasvalusid. Kogu selle protsessi juhtimine käib mugavalt telefini appi kaudu.

Tihti me mõtleme, et kuidas saada kiiremaks , tugevamaks, paremaks aga aeg seab piirid. Siis tulevadki appi väikesed muutused, mille summeerimise tulemusena saavutadki eesmärgi. Üks nendest on taastumisel kaasaaitavad tegevused. Teadupäürast paraneb meie vorm mitte trenni tehes vaid peale seda puhates/taastudes. Ideaalis võiks peale rasket trenni minna massaaži aga paraku ei ole meil tihtipeale selleks aega. Bluetens tuleb siin appi - kinnita enda kehale elektroodid, vali programmi ja saad kodus edasi toimetades effektiivselt taastuda. Juues selle tegevuse kõrvale kas mineraalvett või taastusjooki, suurendad effektiivsust veelgi.

Samuti aitab Bluetens Duo Sport sind ettevalmistada eesseisvaks pingutuseks. Või aitab toniseerida lihaseid. Kui sind vaevab mõni lihasvalu mis on põhjustatud valest asendist ratta seljas või pikast laua taga istumisest, lihase ära tõmbamisest või segab sind klassikaline selja või kaela valu, siis Bluetens Duo Spordil on mitmeid vastavalt valu iseloomule kavandatud raviprogramme. Samuti saab läbi äppi tellida spetsiifiliselt just sulle sobiva programmi ja selle kasutamise ajakava.

Bluetens Duo Sport komplekti kuuluvad 2 moodulit, et tegeleda kahe lihasega korraga (parem ja vasak pool), 2 komplekti elektroode (ühe komplektiga saad hakkama kuni pool aastat). Kui vajadus saab neid juurde soetada SIIT. Samuti on kaasas kõvade kaantega karp, kuhu kõik mugavalt ära mahub. Laadimine toimub micro USB kaudu ja ühe laadimiseha saab seadet kasutada vähemalt 40 korda.

Sobiva programmi valid ja käivitad telefoni äppist. Äppi saad tõmmata Google Playst või Istorist.

 

Miks on Bluetens Duo Sport ja elektri stimualtioon kasulik - loe / vaata lisaks:

https://www.healthline.com/health/pain-relief/e-stim

https://journals.physiology.org/doi/full/10.1152/physiol.00015.2019

https://www.youtube.com/watch?v=kKYtFofgOvg&t=983s

 

 

Kasutajakogemus.

Bluetens Duo Sporti kasutan peale pikemaid ja raskemiad treeninguid. Eriti tänuväärne on see seada näiteks treeninglaagris, kus mahud on suured või siis mitu päeva vältavatel võistlustel. Saad samal ajal toimetada ja muude asjadega tegeleda ja ei kaota niimoodi aega. Samuti olen seda kasutades abi saanud traumast taastumisel, lihaspingete leevendamisel ja valude puhul. Ka lapse ära magatud väga valulik kael sai mõne tunniga töökorda.

Andre Kull

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210