x 

Toetame loodavat profiklubi

Saime alloleva kirja üleskutsega toetada loodavat Eesti ratturite profiklubi. Hobisport pani oma õla alla. Kutsume üles ka oma sõpru loodavat klubi kas moraalselt (nt info jagamisega) või rahaliselt toetama.

-------------------------------

Tere

Paljud Eesti rattaspordiga seotud inimesed heiatavad juba pikemat aega, et oleks vaja oma profiklubi ja poistele parema võimaluse andmist juuniorite klassist väljudes.

Nüüd on aeg tegutseda!

Võtsime ette projekti loomaks Eestisse oma profiklubi, mis oleks hea hüppelava meie U23 poistele, osaliselt tegutsekski klubi eesmärgil täita U23 koondise kohta. Kindlasti sõidaks klubis üks,kaks vanemat meest, kes oleks kapteni rollis.

Meil on kindel visioon ja plaan, kuidas jõuda soovitud tulemuseni.

Esialgu proovime plaani teostada 2015 aastaks, kui see ei õnnestu, siis üritame edasi senikaua, kuni eesmärk teostub ja suuname esialgu tekkivatest vahenditest osa Eesti U23 koondisesse, mida antud hetkel sisuliselt ei eksisteeri ja teise osa reservi loodava profiklubi projekti tarvis!

Antud projekti läbiviimine on pikaajaline protsess, mis nõuab ka kõigi teie panust!!!

Selleks lõimegi Eesti Vändameeste Sõpruskonna, et kõik rattainimesed, kes soovivad Eestisse oma profiklubi, saaks oma nime kirja panna, võimalusel ja soovil ka toetada väikse omapoolse panusega.

Palun minge registreerige ennast veebilehel www.vandamehed.ee, samuti suunake ka kõiki oma liikmeid, fänne, tuttavaid ja toetajaid sama tegema!

 

Suurel massil on tohutu jõud ja usume, et ühise jõuna suudame ka oma projekti palju paremini müüa tulevastele profiklubi sponsoritele!

Samuti saame koos seada tulevikus uusi eesmärke rattaspordi arenguks Eestis.

 

Siin all on ka pressiteade, mis edastati täna meediale:

 

Alates eilsest, 8. jaanuarist on kõigil soovijail võimalus liituda Eesti Vändameeste sõpruskonnaga, avaldamaks omapoolset toetust professionaalse jalgrattaklubi loomiseks Eestis.

 

„Vändameeste Sõpruskonna loomise mõtteks oli viia kokku inimesed, kes pooldavad profiklubi loomist Eestis ning näevad vajadust selle olemasoluks. Veebiaadressil www.vandamehed.ee on kõigil võimalus sõpruskonnaga liituda ning soovi korral anda omapoolne panus projekti teostumiseks rahalise annetuse näol. Oluline, et inimesed avaldaksid oma poolehoidu ning tunneksid end osalisena projekti elluviimisel,“ sõnas Vändameeste Sõpruskonna asutaja Rene Mandri.

 

Möödunud aastal tippspordist loobunud Mandri, kes on käinud läbi pika teekonna jõudmaks Prantsusmaal elukutseliste ratturite sekka, on võtnud eesmärgiks luua vajalikud tingimused ka Eestisse. „Soovime, et pealekasvav põlvkond ei peaks võõras keskkonnas heale õnnele lootes otsima teed tippu, vaid saaks professionaalset tuge ja teadmisi kodumaiselt meeskonnalt,“ lisas Mandri.

 

„Eesti oma jalgratta profimeeskond on ainuke võimalus astuda samm edasi Eesti jalgrattaspordi arengus, sest vastasel juhul on talendikate ratturite kadu endiselt liiga suur. Töötame, et leida võimalus, kuidas pakkuda arenguks vajalikke tingimusi kodumaiste jõududega ning teeme omalt poolt kõik, et see teoks ka saaks,"

kinnitas Jaan Kirsipuu.

 

Mõlemad endised profiratturid on aktiivselt tegelemas sponsorite ja koostööpartnerite leidmisega, et projekt aastal 2015 ilmavalgust näeks. Korralikult funktsioneeriva kontinentaal ehk kolmanda kategooria profiklubi aastane eelarve on ligikaudu 700 000 eurot, mis tagaks head tingimused sportlastele ning meeskonnas töötavale abipersonalile. Juhul kui projekti 2015. aastal ei käivitu, jätkatakse tööd kuni vajaminev rahasumma on koos ning annetused leiavad sihtpärase kasutuse.

 

 

 

Lugupidamisega

Eesti Vändameeste Sõpruskond

asutaja liige

Rene Mandri

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Nõmme tee 95 / Tüve 22a
11317 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210