x 

AquaSource Flexibility

AquaSource_Flexi_4d4090087bdec.jpg
Toote saadavus:   9
Müügihind46,36 €
Allahindus
Hind / kg:
Tasuta transport

AquaSource Flexibility

Toidulisand, mis on loodud eesmärgiga optimaalselt toetada liigeseid

Karm elu hoiab meie luustiku struktuuri pideva surve all. Meie liigesed on pidevas muutumises, sõltuvalt keha kaalust ja stressist. See on sama nagu kraani kulumine igapäevasel kasutamisel. Meie keha toodab ise vajalikud määrdeained, et kaitsta meie liigeseid. Samas kehaline aktiivsus ja aega aga teeb oma töö.

Glükoosamiin ja Kondroitiin on populaarsed toidulisandid. Aga ainult AquaSource Flexibility sisaldab ainulaadset kombinatsiooni looduslikest koostisosadest, lisaks valik muid kasulikke toitaineid, mis on kasuliked liigeste tervisele - kõik tarnitud ”Trufil” kapslites:

High Grade Collagen and Chondroitin / Kõrge Kvaliteediga Kollageeni ja Kondroitiin
– kõhrele on need kaks väga olulist komponenti ja vajalik toitained, et uuendada kõhre kude.

Regenasure® Glucosamine Hydrochloride / Regenasure ® glükoosamiinvesinikkloriidi – see on parim looduslik Glükoosamiin, mis on täna saadaval. Glükosamiin aitab kudede ülesehitusel, kudede vedeliku hoidmisel, kindlustab kõhre taastumise ja annab liigesele vastupidevuse. Teiseks eeliseks Regenasure ® avastamise ajast on, et ta ei ole saadud mere koorikloomadest ja ei sisalda raskemetalli ühendeid. Eriline Regenasure ® tootmisprotsess teeb Glükoosamiini omastavuse märgatavalt kõrgemaks kuni 83 %, kui tavalisel glükoosamiinsulfaadil 65 %.

Celadrin® – see on nagu õli liigestele. Aine on patenteeritud, kui spetsiaalne kompleks rasvhapetest, mis ennetab liigese kulumist, põletiku tekkimist ja valu. Tugevdab ühendavaid kudesid, parandab ”liigesemäärde” kvaliteeti ja taastab liigese liikuvuse ja paindlikkuse. Katsed on näidanud, et Celadrin ® ja glükoosamiini loob loodusliku sünergia toetades liigeseid.

Benolea®
– on eriline oliivi lehtedest saadud ekstrakt, mis parandab vere voolu liigestes, stimuleerides immuunsust ja tal on eriti efektiivne põletiku vastane toime (kaasaarvatud seeninfektsioon).

Opti-MSM® – aitab enamuste liigespõletike, vigastuste, valu ja turse puhul. Ta ühendab komponente, mis on eriti tähtsad ühendavate kudede, kõõluste ja liigeste tugevuse tagamiseks.

Hops Extrakt / Humala ekstrakt (Humulus lupus) – Lootuse ekstraktil on põletiku vastane toime ja ta ennetab põletikku, sest aitab liigeskõhrel taastuda.

Aloe Vera – Aloe Verat on kasutatud sajandeid kui põletikuvastast ja paistetust alandavat taime. Spetsiaalne ekstrakt (200:1), toetab kõiki toimeaineid.

Peamised Eelisad:
Toidulisad, mis aitab parandada meie liigeste paindlikkust ja liikuvust.

Kasutamine:
Võta 2 kapslit päevas koos toiduga. Tõsiste kaebuste puhul – kuni 4 kapslit päevas.

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210