x 

Aquasource ColActive3 Ternespiim + 60 kapslit

Toote saadavus:   Tellimisel
Müügihind34,16 €
Allahindus
Hind / kg:
Tasuta transport
1-4w.gif

ColActive3 Ternespiim + 60 kapslit

Ühendab ColActive kasulikud omadused koos kahe täiendava koostisainega

AquaSource ColActive3 Ternespiim on pärit Edela-USA’st. Ternespiima töötlemine käib nüüdisaegsete süsteemidega, mille ainus eesmärk on toota parima kvaliteediga ternespiima.

AquaSource soovitab ColActive3 inimestele, kes soovivad/vajavad täiendavat toetust seedetraktile, pluss sellega koos on kõik muud ternespiima head omadused. ColActive3 ühendab endas ColActive ja kaks täindavat koostisainet:

Acidophilus – on sõbralik bakter seedekulglale. See on lisatud selleks, et toetada seedekulgla tegevust, mis omakorda aitab toitu paremini omastada, kasutada energiat ja säilitada kasvu struktuurid.

Lactoferriin – on piimas rauda siduv proteiin, mida inimesed saavad esmakordselt emapiimaga. See on vältimatult vajalik lapse immunsuse väljakujunemisel ja edasisel toetamisel.

Ternespiim on kogutud ja töödeldud värskelt - mitte külmutatud. Hetkeline pastöriseerimine 72 °C juures 15 sekundit ja seejärel kuivatamine madala soojuse juures.

Peamised eelised:
• Samad eeliseid mis ColActive ja lisaks kaks head komponenti
• ColActive3 peamine koostisosa on USA Ternespiim
• Täiendav seedetrakti toetus, Acidophilus
• Lactoferriin, mis seob rauda ja aitab selle kasutuselevõttu organismis. See aitab toetada organismi enda loomulikke kaitsemehhanisme
• Suurepärane toitaine mis toetab aktiivseid inimesi, sportlasi

Koos kolme jõulise toitainega on ColActive3 tõhus toidulisand kõigile toitumis programmidele. See aitab tagada põhifunktsioonide toimise ja füüsilise tervise aluse: Looduse sinu kehas.

Kasutamine:
Võtke 2 kapslit päevas, hommikul koos klaasi allikaveega, 20 minutit enne sööki. Need kes on haiged või haigeks jäämas, soovitame võtta 2 korda 2 kapslit päevas.

Märkus: Kuigi AquaSource ColActive on veise ternespiim, on ta sobilik ka piimadieedi puhul, kus laktoosi tase hoitakse madal. Toode pole kasutamiseks sobilik neile, kellel on piimaproteiini allergia.

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210