x 

SELF ZMA 120kps.

Tootja Self
Toote saadavus:   1
Müügihind28,27 €
Alghind: 30,40 €
Allahindus -2,13 €
Hind / tk: 0,24 €
Tasuta transport

SELF Muscle ZMA - Kliiniliselt uuritud koostisosadega toidulisand taastumiseks
on spetsiaalne toidulisand, mis põhineb tsingi, magneesiumi, pantoteenhappe ja vitamiini B6 kombinatsioonil. Nende ainete täpne vahekord aitab ennetada füüsilist ja vaimset kurnatust, aitab tõsta vastupidamisvõimet stressi suhtes ja kindlustab sügava, lõõgastava une. Kliinilised uuringud on tõestanud, et tsingi ja magneesiumi suurendatud kasutamine organismis põhjustab testosteroonitaseme loomuliku suurenemise.

Magneesium ja B6 aitavad närvisüsteemil aktiivselt toimida ning nende kombinatsioon suurendab organismi anti-stressile suunatud tegevust. Magneesium ja vitamiin B6 ennetavad teatud hormoonide liigset vabastamist, mis põhjustavad närvilisust, pinget ja ülitundlikkust, aidates üle kanda närviimpulsse ja säilitada vajalikku dopamiinide hulka ajus, mis kutsuvad esile rõõmu- ja rahuldustunde.

Tsink on vajalik organismi normaalseks kasvamiseks, immuunsüsteemi toetamiskes, haavade paranemiseks, lihaste töö juhtimiseks, suguorganite arenguks, eesnäärme funktsioneerimiseks.

B5 vitamiin ehk pantoteenhapet on vaja ainevahetuse aktiveerimiseks, kuna ta osaleb energia vabastamisel põhitoitainetest ja teiste vitamiinide, eriti B₂-vitamiini kasutamises, neerupealiste töö stimuleerimiseks, tõstab kortisooni ja teiste neerupealise hormoonide, mis on tähtsad nahale ja närvidele, produktsiooni, rakkude ülesehitamiseks ja tsentraalse närvisüsteemi arenemiseks, kolesterooli, steroidide ja rasvhapete sünteesimiseks, terve seedetrakti tagamiseks, organismi vastupanuvõime tõstmiseks stressi vastu, vähendab paljude antibiootikumide toksilist efekti, kaitseb enneaegse vananemise ja kortsude tekke eest.

Toime

  • Testosteroonitaseme loomulik tõus
  • Suurendab lihasjõudu
  • Kiirendab taastumist ja parandab und
  • Parandab südamelihaste tööd ja vereringet
  • Hoiab stressihormoonide taset madalal
  • Kiirendab ainevahetust
  • Tugevdab immuunsussüsteemi

Kasutamine

1 kapsel umbes tund enne magamaminekut. Parema tulemuse saavutamiseks võib soovitusliku kogust tõsta.

Kellele sobib?

Neile, kes soovivad end kaitsta end stressi kahjuliku mõju eest, parandada und ja kiirendada taastumist. Muscle ZMA on kasulik imuunsussüsteemile ning vastutab lihaskasvu ja sportlike tulemuste paranemise eest.

Pakend: 120 kapslit

Muscle ZMA aktiivsed koostisosad 1 kapsel
Magneesium 125mg 36%
Pantoteenhape 18mg 300%
Tsink 10mg 100%
Vitamiin B6 3,5mg 250%

Koostis: vegan kapsel (E1204), magneesium-tsitraat, tsink-glükonaat, Ca-d pantotenaat, püridoksiin HCL, stabilisaatorid  (E953, E470b, E551), 

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210