x 

FFWD

FFWD ehk fast forward on Hollandis, Zwolles baseeruv, kiiresti arenev jalgrattajooksude tootja. Hobisport ja FFWD on koostööd teinud mõlema ettevõtte algusest saadik. Alates aastast 2006 toimunud pidev tootearendus on jõudnud tänaseks päevaks selleni, et FFWD jooksudega on aegade jooksul sõitnud Quick StepTotal Direct Energy, Roompot  Vacansoleil, Arkea Samsic jne proffitiimid. Tootevalikus on 99% ainult süsinikust jooksud. Nii tubular kui ka mantliga rehvidele. Ketaspiduritele kui ka vanakooli pöiapiduritele. Jooksu pöia kõrgused algavad 33 mm ja lõppevad 77 mm ning ketasjooksuga. Rummudeks on kvaliteedi sünonüümiks kujunenud DT Swissi toodang ning FFWD enda arendatud tipprummud ja kodarateks DT Aerolite.
Aastate jooksul on FFWD ja Hobisport läbi FFWD Ambassador programmi toetanud uute jooksudega paljusid noorsportlasi nagu Kelly Kalm, Artjom Mirzojev.
Aastatel 2021/2022 on FFWD saadikuks Gert Kivistik - tema tegemistel saad silma peal hoida SIIN. Gert sõidab FFWD RYOT55 jooksudega millega võitis ta Cannondale SuperSix maanteerattal (SIC!) 2021 Tartu Rattamaratoni ja Kõrvemaa Rattamaratoni. Samuti on Gert valitsev eliidi tsüklokrossi eesti meister.
Võta meiega ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja aitame leida just Sulle sobiva jooksupaari.
#ffwdwheels #teamffwd #getconfident #gofast

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210