x 

Aminostar Kre-Alkalyn kreatiin 120 kps.

Toote saadavus:   1
Müügihind34,89 €
Allahindus
Hind / tk: 0,29 €
Tasuta transport

Aminostar Kre-Alkalyn kreatiin 120 kps.

Kre-Alkalyn on puhverdatud kreatiini monohüdraat kapslite kujul, mis on mõeldud kasutamiseks suure lihaskoormuse korral. Kre-Alkalyn on nn puhverdatud kreatiin, mida on töödeldud kogu maailmas patenteeritud tootmisprotsessi käigus kõrgema pH taseme juures kui tavalist kreatiini. Mida kõrgem on pH tase, seda aluselisem on keskkond. Puhverdamine väldib kreatiini lagundamist jääkaineks kreatiniiniks, mis tekib just happelises keskkonnas. Aeglustades või peatades kreatiini muundumist kreatiniiniks, soodustub selle omistamine organismi poolt ning sama efekti saavutamiseks on vaja väiksemaid koguseid võrreldes puhverdatmata kreatiini manustamisega.

Kre-Alkalynil on samad eelised, mis tavalisel kreatiinil, kuid seda väiksemate annuste juures ning ilma seedeprobleemide ning vesiste lihasteta. Kre-alkalyni puhul pole vajalik ka laadimisfaas.
Aminostar Kre-Alkalyn sisaldab spetsiaalset patenteeritud kreatiini monohüdraadi vormi, mida iseloomustab kõrge bioväärtus. Lihaskoes seotakse kreatiin fosfaadiga fosfaatkreatiiniks. Sellis vormis tekib bioenergeetiline side, mille lõhkumisel vallandub vajadusel energia.

Kellele sobib?

Aminostar Kre-Alkalyn on mõeldud kasutamiseks suure füüsilise koormuse korral. Eriti sobib kasutamiseks spordialadel, kus kaalutõus on vastunäidustatud. Kre-Alkalyn ei seo kehasse üleliigset vett, kuna on organismi poolt palju kergemini omastatav kui tavaline kreatiin. Samuti pole vajalik laadimisfaas ning soovitud efekti saavutamiseks vajalikud kogused on väiksemad. Sobilik ka dieedipidajatele, kuna Aminostar Kre-Alkalyn ei pea võtma koos lihtsüsivesikutega imendumise parandamiseks.

Kasutamine

Treeningpäevadel 1–2 kapslit hommikul enne sööki ning 1–2 kapslit enne treeningut; puhkepäevadel 1–2 kapslit enne hommikusööki.

Spordialad

Kestvusalad, jõu- ja jõuvastupidavusalad; kehakaalutõusule vastunäidustatud spordialad

Koostis

Puhverdatud kreatiini monohüdraat Kre-Alkalyn, täiteaine mikrokristalne tselluloos, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, želatiinkapsel.

Pakend: 120 kapslit

1 kapsel = 750mg

Kre-Alkalyn 2 kapslit 4 kapslit 100g
Energiat 68 kJ/16kcal 136kJ/32kcal 3843kJ/919,5kcal
Valku 0 g 0 g 0 g
Süsivesikuid 0 g 0 g 0 g
Rasvu 0 g 0 g 0 g
Puhverdatud kreatiini monohüdraat Kre-Alkalyn® 1500 mg 3000 mg 86,21 g

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210