x 

CEEPO Shadow triatloni jalgratas

Tootja Ceepo
Toote saadavus:   Tellimisel
Eliit klassi Ironmani distantsi maanteeristleja. Ülim aerodünaamika, integreeritud panipaigad ja lennukas, funktsionaalne ja tõhus disain.
Müügihind8 765,70 €
Allahindus
Hind / kg:
Suurus
Värvus
Grupp
Jooksud
Rehvid
Keskjooks
Käiguvahetaja korv
Jooksu laagrid
Tasuta transport
_1-4w.gif

CEEPO Shadow triatloni raam

Tippsooritus pikal distantsil on selle platvormi ainuke eesmärk. Integreeritud esiotsa kaabeldus jätab enda järel puhtama õhuvoo, pikk ja madala geomeetria tõhusama sõduasendi jaoks, isikupärane reguleeritavus, integreeritud toitumise- ja tööriistahoiustamine, silmapaistev funktsionaalne aerodünaamiline diasin, et vähendada turbulentsust, kuid samas lihtne hooldada ja võistlustele reisides hõlbus kokku panna.

NB  Pilt on illustratiivne

  • Raam - Shadow
  • Stemm/lenks - VISION TRIMAX CARBON SI 013 AEROBAR  (integreeritud voolikud, juhtmed)
  • Grupp - Shimano DuraAce või SRAM Force TT (saab ka Ultegra / Dura Ace segu) võta ühendust, leiame lahenduse.
  • Jooksud - FSA Team 30 alu
  • Rehvid - Conti Ultra Sport III
  • Sadul - Selle Italia WATT

 

 ÜLETAMATU INNOVATSIOON. KOMPROMISSITU SOORITUS.

Eristu ja ole eriline. Shadow kujutab endast CEEPO püsivat pühendumist innovatsioonile, otsides aerodünaamilisi lahendusi kõrge kiirusega soorituse jaoks.

Spetsialist: Shadow on tipptasemel pika distantsi triatlonispetsialist, mis on loodud kiirendamiseks ja püsivaks kiiruseks. Aastaid kestnud töö tulemusena, auhinnatud Shadow kasutab ära CEEPO aastakümneid kestnud eksperimenteerimist ja innovatsiooni, pakkudes erakordseid aerodünaamilisi lahendusi võistlemiseks. Tulemus: puhas aero superbike, mis on loodud saavutama kõrgeimat taset neile, kes panustavad kõik endast oleneva.

Raam: Shadowi südameks on ekstra terrestriaalse välimusega süsinikraam, elegantne ja samas vastupidav, mis on toodetud Jaapani Toray T1000 Optimaalse Tugevusega ja Modulus Süsinikust (OTMS), millele on antud kuju, et jaotada õhuvool ühtlaselt üle keha, võimaldades Shadow'il trotsida tuult. Raam pakub suurepärast jõuülekannet, muutes iga pedaalilöögi edasiliikuvaks jõuks.

Detailid: katsetused ja uurimustlödd viisid meid just sellise raamikuju (I-Beam) juurde. Raamil puudub sadulatoru ja "seat-stay" torud, et oluliselt vähendada õhutakistust, suurendada mugavust ja jäikust. Kompleksne disain võimendab igat aerodünaamilist eelist. Kahvli disain võimaldab kasutada kuni 28 mm rehve. Sõida kiirelt ja mugavalt. Kahvli kuju integreerub raamiga sujuvalt, et veelgi vähendada vastutuule turbulentsi.

Kaablite integreerimine: 2024. aastaks on kaablite/kõride integratsioon absoluutne standard. See lahendus väheneb märkimisväärselt turbulentsi , samal ajal kui raamile antakse puhas ja elegantne esteetika. Shadow ühildub kõigi saadaval olevate lenksudega. Kõride-, juhtmetevaba esiotsaga on integreeritud joogilahendused veelgi kergemini kasutajale kohandatavad.

Geomeetria: Shadow phendab endas kiirust, võimsust ja efektiivsust, võimaldades sõitjatel keskenduda jõudlusele ja vältida energia raiskamist. Pikk ja madal geomeetria võimaldab erakordset aerodünaamilist asendit. Koos ringipööratava sadulapostiga saavad sportlased oma positsiooni rattal täiustada optimaalseks personaalseks aerodünaamikaks. Sportlased saavad olla madalal ja mugavas asendis, et saavutada sile profiil, mis võimaldab jätkusuutlikku võimsuse väljundit.

Peidetud, lihtne ligipääs panikadele: Mugav integreeritud geelide, batoonide hoiukoht võimaldab sõidu ajal süüa ilma liigse asendi muutmiseta, minimeerides liigutusi, mis võiksid kulutada energiat, samuti häirida õhuvoolu. Sportlased saavad toituda sõidu ajal kasutades "bento" karpi, mis on sujuvalt integreeritud ülemisse torusse. Kui oled sunnitud teel ratast remontima, on tööriistakast peidetud raami keskossa põhja alla. See lihtsasti ligipääsetav tööriista hoiukoht võimaldab sportlastel kaasas kanda seda, mida nad vajavad, et teha remonti ratas taas töökorda saada.

Lihtne kokkupanek ja reisimine: Ja siiski, kuigi on tegemist eliitklassi võistlusrattaga, saab Shadow hõlpsasti transpordiks lahti võtta ja kokku panna.Kõik, mida vajate, on multitööriist.

 

AEROODÜNAAMILINE SOORITUS DISAINIS
Ceepo Shadow jätkab oma aerodünaamiliste lahenduste otsinguid, võttes omaks ja täiustades ebatavalist "I-Beam" raamikuju. Ignoreerides "tavalist" , valides enneolematu sooritusvõime.

Aero võidud detailides: Tipptasemel Toray süsinikraam vähendab õhutakistust, eemaldades sadulaposti, "seat stay" torud, pakkudes nii enneolematut aerodünaamikat. "I-BEAM" suurendab mugavust, summutades vibratsioone, parandab jäikust ja jõuülekannet, pakkudes samal ajal stabiilset platvormi tipptasemel soorituseks. Lisaks kasutab Shadow täielikult ära raami sisemist ruumi, et integreerida ülal ja all nutikaid panipaiku. "Bento" panipaik toitumise jaoks on hoolikalt peidetud ülemisse torusse, samal ajal kui tööriistakast on peidetud madalale raami põhja. Headtube, downtube ja keskjooksu ümbrus on muudetud jäigemaks ja see kompmpenseerib raami puuduolevad detaid, samas parandades nii õhutakistust kui ka dünaamikat.

 

Suurused: S (ST:450), M (ST:490) L (ST:520) ​

Sobivad grupid: SHIMANO Di2 & mehaaniine, SRAM eTap AXS & mehaaniine, Campagnolo EPS & mehaaniine, Classified PowerShift Hub, FSA K-Force WE 

Kärbitud Õhuliist - torud: jäigem, kergem aero toru 

Integreeritud tööriistahoidk ja geelide, batoonide panipaik 

Madalam keskjooks: parandab stabiilsust suurel kiirusel ja parandab aerodünaamilisi omadusi. Standard BB386EVO

​Esimese ketiratta maksimaalne suurus: Max 2x: 54/40T Min 2x: 50/34​ Max Ovaal: 60T Max ümar: 60T  Min: 34T

Pidurid ja rootorid: Flat Mount, 160 mm Max.

Stemmi pikkused: S-90mm, M-100mm, L-110mm. Stemm on raamikomplektiga kaasas.

O.L.D. & võllid: Ees: 100mm x Ø12, Keerme samm:1.5 Taga: 142mm x Ø12, Keerme samm :1.5

Rehvi maksimaalne laius: Max: 28C 

Sadulapost: ümberpööratav sadulapost ja suur sadula nurga reguleerimise ulatus. Post tuleb raamiga kaasa.

Topelt sadulaposti kalmber: libisemisevastane lahendus mis tagab ka selle, et kui post eemaldada, saad tagasi pannes sadula kohe õigesse kõrgusesse

Eemaldataav esimese kõiguvahetaja kinnitus: madala ja kõrge kinnituse positsiooniga

Kaelakausid: Ülemine : 1.5” (EC44/28.6) Alumine: 1-1/4 ( IS47/33)

Info süsiniku kohta: Japan Toray T1000 & Optimal Strength and Modulus Carbon (OSMC)

Kaal2,330g raam (M suurus) 500g kahvel 

UCI: loomulikult mitte

 

 

 


"Bento" söögi panipaik

Integreeritud panipaik batoonidele, geelidele ülatorus.
Kaetud painduva kummist kattega, mis sulgub magne-
tiga. 


Tööriista panipaik

Raami põhja alla integreeritud tööriistade hoikott.
Mahutab kõik vajaliku ja hoiab neiud seal ka hääletult
paigal.


Esijooksu positsioon

71 mm tsentsit taga pool asetsev esijooksu võll tagab hea
juhitavuse temposõidu asendis ja kaalujaotusel.


Sadula süsteem

Suure Ulatusega Sadulapost (Wide Range
Seatpost (WRS)) on pööratav aero sadulapost
mis võimldab viia ratta sobitamise erinevatesse
tingimustesse  uuele tasemele. Saad lihtsalt tuua
sadula lenksule paöju lähemale või siis kaugemale
- nii kuidas vaja on.


Ühes-tükis kahvel

Raam ja kahvel ühenduvad moodustades
koos toimiva aerodünaamilise terviku.
Lapikud, laiad kahvli jalad vähendavad
tuuletakistust ja turbulentsi. Kahvel
tagab hea juhitavuse ka tuulistes oludes.
Kahvli eriline krooni kuju annab samut oma
osa aerodünaamika võidukäiku.


Geo

Agressiivne, hästi reageeriv, jäik ja stabiilne.
Optimaalne asend tagab head aerodünaamilised omadused
samal ajal võimaldades sõtjal välja vändata korralikku
võimsust.

 

 

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210