x 

FFWD Falcon aerojooks

Nüüd on see reaalsus! FFWD Falcon ja Falcon disc. Prototüübist on saanud reaalne toode. Unikaalne 2-kodaraga esijooks, mis on läbinud pika katsetuste ja testide perioodi.
Lisaks erilisele kahe labaga lahendusele on pöid samuti eraldi süvenemist väärt. Nimelt varieerub pöia kõrgus 48 ja 90 mm vahel. See eriline kuju vähendab jooksu poolt tekitavat turbulensi. Pöid kombinatsioonis kahelabalise "kodarate" asetusgea annab võrreldes ükskõik millise teise esimese aero jooksuga kuni 9 w võimsuse säästu. Falconi pöid on mõeldud kasutamiseks pigem 25 mm ja laiemate rehvidega. Samuti saab seda kasutada ilma sisekummita, ehk "tubelessina". Lisaks on olemas ka tubular versioon.
 
Viimastel aastatel on Total Direct Energie (kaasa arvatud Rein Taaramäe) ja Arkea-Samic sõitjad andnud testide jooksul palju positiivset tagasisidet.
Jooksu saab näha Le Touri eraldistardi etapil 19.07.19
 
Samuti saab tellida triatloniks ka tagumist Falconit. Hinnad saavad olema 1899 EUR esijooks ja 1999 EUR tagumine jooks ja seda sõltumata sellest, kas tegu clincheri, tubulari, kettaga pidurile või pöia pidurile versiooniga. Soovi korral võtke ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
 

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210