x 

SNS, NIS ja NNN - mis need on?

Suusasidemete maailm on murdmaa osas laias laastus 2 standardi vahel ära jaotatud. Enne kui hakkad uusi sidemeid ostma vaata, millised Sinu olemasolevate saabastega sobivad.

SNS (Salomon Nordic System) – Kitsas side ühe laia relsiga. Selle edasiarendus on Pilot mudelid millel on 2 teljega kinnitused mis tagavad parema stabiilsuse ja täpsema juhitavuse. Sellele sidemele sobivad Salomoni,  Atomicu ja enne 2007 aastat toodetud Ficheri saapad, mille talla all on üks lai pikivagu. Sideme tootjaks on Salomon.

NNN (New Nordic Norm) – Lai side kahe kitsa relsiga. Lai side peaks tagama uisku sõites parema stabiilsuse. Sellel sidemele sobivad Madshusi, Rossignoli, Alpina ja Fisceri (alates 2007) saabas, mille talla all on 2 kitsast pikivagu. Sideme tootjaks on Rottafella.

NIS - (Nordic Integrated System) – NNN edasiarendus. Suusale paigaldatud plaat, mis võimaldab NIS tähist kandvat sidet ilma auke puurimata ilma vaevata suusale kinnitada. Plussiks on veel võimalus vastavalt ilma- ja lumeoludele sidet suusal edasi-tagasi nihutada. Selle süsteemiga sobivad NNN sidemed.

NNNNIS
- NNN -                                                                                            - NIS -

 


SNS PilotSNS Profile
- SNS Pilot -                                      - SNS Profile -

Minu konto

Kontakt

Riveante OÜ

Tüve tn 22a
13418 Tallinn, Estonia

Võta ühendust: +372 50 26 200

Reg nr: 11473210